Las Vegas ma kilka niesamowitych opcji rozrywkowych, których NIE ma w City of Lights and Sin. Dużą szansą, jaką dostałem z tej przygody, było spotkanie z kobietą o imieniu Angie Rozar, która podzieliła się kilkoma bardziej ekscytującymi i ekscytującymi faktami dotyczącymi rozrywki w Vegas. Możesz nazwać ją ekspertem od mniej grzesznych aspektów miasta, ponieważ zarabia ona swoje dolary i pączki poza branżą rozrywki. Ale wciąż zna się na rzeczy!

Opcja 1 - spacerujący muzycy

Nic nie mówi więcej o atmosferze niż trio skrzypków, którzy przechodzą od stołu do stołu podczas uroczystej kolacji podczas imprezy firmowej. Biurowy romans, ktoś? Założę się, że mogą zainspirować pocałunek lub dwa, ale to nie jest cel tego wieczoru, więc bądźmy profesjonalni. Ciesz się atmosferą i doceń muzykę. (Wskazówki są dopuszczalne.)

Opcja 2 - Elvis jest w pokoju

Oczywiście idziemy prosto do odtwórcy Elvisa, ponieważ ... Cóż, Elvis? Kto jeszcze może zniknąć z planety i pozostać najpopularniejszym człowiekiem w kosmosie ponad czterdzieści lat później? Lub, jeśli musisz, jestem pewien, że możesz przestraszyć Taylora Swifta, Marilyn Monroe lub innego rzucającego się w oczy personifikatora, aby zapewnić rozrywkę zespołowi firmy.

Opcja 3 - zespół sali balowej

Era Big Band nie umarła i zniknęła w Vegas. Żyjesz tam i ma się dobrze, a także podczas imprezy firmowej. Uwielbiamy muzykę dużego zespołu, ponieważ jest mosiądz, nucenie, może trochę omdlenie i odważne ruchy mężczyzn w pokoju, gdy wirują swoją damę po pokoju.

Opcja 4 - Cover Band Classic

Oto jedna z bardziej ryzykownych opcji: znajdź świetny zespół coverowy z imponującym wyborem hitów z określonej epoki i zaproś ich na rozmowę na wieczór.

Opcja 5 - zespół taneczny

Nie można przegapić niesamowitych zespołów tanecznych w Las Vegas. Nie można Cię pokonać, chyba że mówimy o Radio City, ale przyjdź i pokaż dziewczynom tańczącym scenę w stylu City of Lights. Twój zespół będzie pod wrażeniem! A jeśli masz zespół show-stop, który też umie śpiewać - Twój zespół będzie tak podekscytowany, że jest GOTOWY na kolejną okazję do szkolenia zespołu.

Opcja 6 - taśmy z nowościami

Czy wiesz, jak możesz powiedzieć, że ten facet śpiewa od jakiegoś czasu i jest naprawdę dobry? Nowatorskie zespoły przypominają ci facetów, którzy wchodzą na scenę, siedzą na stołku barowym, grają na gitarze, oczarowują publiczność, a Ty możesz po prostu zgasić światło i pochłonąć dźwięk. Z ich gitar lub fortepianów dochodzą niesamowite dźwięki, a po nocy znów się zakochujesz. Jesteś świetny

Opcja 7 - główny mówca

Nie chodzi tylko o muzykę ... Głośniki Keynote, które rozweselają twoich graczy i przynoszą członkom twojego zespołu dodatkowy wysiłek, aby osiągnąć cele wyznaczone podczas imprezy, są ważną opcją rozrywkową.

Niezależnie od upodobań związanych z rozrywką, jeśli szukasz wysokiej jakości pełnometrażowych graczy, pomyśl o Las Vegas Style Entertainment, wybierając prezentację funkcji podczas imprezy szkoleniowej dla zespołu.