Właśnie przybyłeś do Hollywood w Kalifornii, ponieważ marzysz o zostaniu aktorem, reżyserem, muzykiem lub modelką. Duże miasto wygląda przerażająco i jest dokładnym przeciwieństwem małego puchu, z którego przybyłeś. Spojrzenia Batmana i Spidermana na Hollywood Boulevard zabawiają cię, eleganckie samochody robią na tobie wrażenie, a piękni ludzie Cię zastraszają. Jak sobie radzisz ze swoim snem? Oto kilka sugestii, aby postawić stopę w drzwiach, które działały dla innych.

Najpierw musisz dokonać czynszu. Dlaczego więc nie zdobyć pracy, która jednocześnie przyspieszy twoją karierę? Zrobiłem to i pomogło mi to w mojej karierze. Dostałem pracę jako kamerdyner na prywatnych imprezach w okolicach Hollywood. Niezliczona ilość osób zapłaciłaby za dostęp wysokie kwoty i imprezy, za które zapłacono! Aha, i zawsze zabieraj ze sobą zmianę ubrania, ponieważ jeśli Twoja firma jest tak fajna jak moja, możesz ją po prostu założyć i nikt cię nie pozna od lokaja lub znanego hollywoodzkiego producenta. Spotkałem bardzo znanych ludzi, którzy to zrobili i nadal rozmawiałem z kilkoma dzisiaj. A wszystko to z usługi parkingowego. Działa, więc zrób to. Działa również praca w gastronomii i planowanie imprez. Zasadniczo potrzebujesz „w”, a ta praca jest twoim biletem.

Po drugie, musisz wiedzieć, do których barów, klubów i restauracji trafiają duże ujęcia. W ten sposób wszystko jest koszerne, jeśli przypadkowo natkniesz się na jeden i przypadkowo podasz mu swój złoty skrypt. Jest kilka świetnych miejsc w Hollywood i okolicach, które poleciłbym. Niektóre to Sky Bar, Opera, Viper Room i wszystko, co związane z Hollywood Boulevard. Między Highland a Vine. Teraz będzie to hit lub przeżycie. Niektóre osoby zawyżą swoje osiągnięcia zawodowe i zmarnują czas, inne będą prawdziwym biznesem. Najlepiej znaleźć prywatne imprezy od Calabasas i Encino po Hollywood Hills. A chodzenie do tych klubów, imprez i barów to świetny sposób na zaproszenie.

Moją trzecią propozycją byłoby uczestnictwo w wydarzeniach filmowych, muzycznych i telewizyjnych. Wydarzenia te są często prezentowane w lokalnym czasopiśmie The L.A. Weekly. Możesz także znaleźć niektóre w Internecie, wyszukując. Niezależne festiwale filmowe, pokazy rozrywki i wydarzenia sieciowe tworzą ważne listy kontaktów. Nigdy nie wiadomo, kiedy potrzebujesz redaktora, DP lub producenta, i możesz je znaleźć tutaj. Niektóre kluby mają zasady „tylko listy gości”. Aby to zrobić, musisz znaleźć numery kontaktowe do rezerwacji online i wcześniej zarezerwować miejsce.

Po wdrożeniu powyższych pomysłów poczujesz, że nie będzie to tak łatwe, jak się wydawało w telewizji. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz mieć szczęście w Hollywood, ale nie możesz na tym polegać. Ciężka praca i zaangażowanie w swoje rzemiosło to najlepszy sposób na odniesienie sukcesu. Moją czwartą propozycją byłoby upewnienie się, że mieszkasz w okolicy Hollywood. Dopuszczalne miasta to: Calabasas, Encino, Tarzana, Sherman Oaks, Studio City, Hollywood, Los Angeles Subway Area, Burbank, Malibu. North Hollywood i Beverly Hills. Niedopuszczalne miasta to: Pasadena, Glendale, Oxnard, Canyon Country i Palmdale. Trzymaj się blisko akcji. To jest ważne! Jeśli mieszkasz w jednym z tych odpowiednich miast, nigdy nie wiesz, kogo spotkasz przy kasie.

OK, zrobiłeś to, ale nie zyskujesz szacunku, jakiego oczekujesz od branży. Powodem tego jest to, że ludzie tutaj nie lubią podróbek, płatków i ludzi, którzy nie mają wiedzy na temat branży. Tak, twój piękny wygląd zaprosi Cię na fajne wydarzenia, ale tak będzie. Aby odnieść sukces w tym biznesie, potrzebujesz talentu, inteligencji, umiejętności pracowników i postawy, która nigdy się nie poddaje. Będziesz miał wiele drzwi na twarzy, ale po prostu musisz pchać. To jak plemniki próbujące dostać się do komórki jajowej. Wielu spróbuje, a ci z mniejszą wytrzymałością nawet się nie zbliżą. Zrobią to tylko najsilniejsze i najtrwalsze. Czy to ty Aha i jeszcze dwie rzeczy. Wiele osób mówi, że ludzie z LA „są do dupy”. Jako tubylec zastanawiam się nad tym. Przede wszystkim miejscowi są jak cenne dobra w Hollywood. Definicja lokalna oznacza, że ​​tu się urodziłeś. Nie więcej, nie mniej. Przekonałem się, że miejscowi są znacznie bardziej przyziemni niż goście. Odwiedzający mają tendencję do myślenia, że ​​trzeba „być” w określony sposób. To po prostu sprawia kłopoty. Jeśli przyciągniesz niewłaściwą osobę, podasz ustawienie i nie oddzwonisz natychmiast, możesz również odkupić bilet. Najlepiej być dawcą, dopóki nie zyskasz szacunku. Potem powinieneś coś zwrócić po sukcesie. Oddaję coś z mojej organizacji o nazwie „Mogę uratować świat”. Można go znaleźć na stronie http://icansavetheworld.com. Im więcej oddasz, tym więcej skorzystasz, inni uznają to za naprawdę pożądane. Życzę powodzenia i znajdź mnie, kiedy wykonasz swój pierwszy projekt o wartości 100 milionów dolarów!