Czy chciałbyś wiedzieć, jak sprzedać skrypt? Jeśli mieszkasz w Nowym Jorku lub Los Angeles, możesz zdecydowanie nauczyć się sprzedawać scenariusz, próbując zgłosić się na ochotnika do dowolnej liczby ról branżowych, które mają miejsce w Twoim mieście. Istnieje kilka rodzajów funkcji niezwiązanych z planami filmowymi i często wymaganych przez celebrytów. Należą do nich:

1. Konferencje dotyczące scenariuszy (wolontariat może być nieco trudniejszy, ponieważ jest to małe wydarzenie, ale wciąż warto o nie zapytać, zwłaszcza w odniesieniu do nauki sprzedaży scenariusza).

2. Fundraiserzy polityczni - między przemysłem rozrywkowym a polityką (głównie demokratyczna) istnieje długa historia, w wyniku czego celebrytki prowadzą wiele zbiórek politycznych. Ponownie jest to świetny sposób, aby zrobić to dobrowolnie i poznać ludzi.

3. Festiwale filmowe - Kiedy twój autor był w szkole filmowej, musiał zgłosić się na państwowy festiwal filmowy, aby zrobić jeden ze swoich kursów, co było bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem. Poznajesz wielu ciekawych ludzi, a jeśli masz szczęście, możesz obejrzeć za darmo wiele dobrych filmów - o co więcej może chcieć początkujący artysta?

4. Fundraisers for Industry - Podobnie jak w każdej innej branży, film ma swoje własne fundraisery, w których filmy nieme itp. Są często przechowywane w formie historycznej (Martin Scorsese jest bardzo, bardzo zainteresowany). To świetny sposób na poznanie wybitnych reżyserów, ponieważ wielu z nich jest bardzo (i powinno być!) Bardzo zainteresowanych tym tematem.

5. Imprezy charytatywne - bądźmy przez chwilę szczerzy - jeśli jest jedna rzecz, którą bardzo zamożne celebrytki lubią robić, rzuca swoimi pieniędzmi na imprezy charytatywne i pokazuje, jak bardzo „zależy ci” na czymkolwiek Problem „bo Celebre” jest właśnie w tym momencie. Wydarzenia te są bardzo rozległe i często wymagają pomocy wolontariuszy. Jest to więc świetne miejsce do nauki sprzedaży skryptu.

Ważne jest, aby po wybraniu, aby pomóc pracownikom na jednym z tych wydarzeń, wziąć pod uwagę, że nie jesteś zbyt nachalny w swoim osobistym planie, jak sprzedać skrypt. Jeśli odcinasz się od kogoś, kto pracuje tylko na tym wydarzeniu, abyś mógł zachęcić kogoś do przeczytania twojego scenariusza i rozwinięcia własnej kariery, ludzie mogą to zobaczyć z odległości mili i nie chcą mieć z tobą nic wspólnego. Profesjonalizm jest absolutnie ważny w takich sytuacjach.