Był to szeroko rozpowszechniony nagłówek w zeszłym roku. Potężne gwiazdy oskarżone o przestępstwa seksualne w Hollywood i mediach. Historie dotyczą głównie mężczyzn, o których mówi się, że wykorzystywali lub nękali ludzi na niższych stanowiskach władzy. Ponieważ lista wciąż rośnie i każdego dnia nie ma końca, pozostaje pytanie, dlaczego jest to dozwolone tak długo. Kiedy Hollywood zostanie pociągnięte do odpowiedzialności za trwającą od dziesięcioleci systematyczną kulturę niewłaściwych zachowań seksualnych i przestępstw, do których dopuszczenia doszło w branży rozrywkowej bez możliwości ucieczki i będzie odpowiedzialna za zachowanie swoich pracowników i partnerów?

Zarzuty przeciwko niektórym artystom-mężczyznom nie odnoszą się do rzeczy, które wydarzyły się prywatnie; Chodzi o rzeczy, które podobno wydarzyły się publicznie, przed świadkami, a w niektórych przypadkach nawet przed kamerami. Ci ludzie mogli się zachowywać w taki sposób, że żaden z nich nie obawiał się, że będą miały jakiekolwiek konsekwencje lub skutki dla ich zachowania. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy seks jest głęboko osadzony w kulturze pracy Hollywood. Scenarzysta z Hollywood powiedział: „Wszyscy to wiedzieli, ale byliśmy zbyt zajęci, aby się dobrze bawić!” To przyznanie jest uczciwym spojrzeniem na to, co się dzieje - ale to straszna wymówka, jeśli cel nie usprawiedliwia środków. Nie mogę wyjść z przyjacielem, a on kogoś zabija i patrzę, jak to się dzieje i nic nie mówię bez obciążenia dodatkami. Dlaczego Hollywood może to robić z przestępstwami na tle seksualnym? To tylko jedna z wielu rzeczy, które sprawiają, że zastanawiasz się nad fundamentami, na których budowany jest przemysł taki jak Hollywood i czy był bezpieczny przez lata.

Wiele osób składa hołd kampanii #MeToo w celu zwiększenia świadomości i zachęcania do walki z gwałtem, niewłaściwym zachowaniem seksualnym i molestowaniem, które mają miejsce w branży rozrywkowej od lat. Jednak #MeToo najwyraźniej zbliżył się tylko do branży rozrywkowej i powstrzymał się od wezwania do działania w sprawie nadużyć seksualnych, które jest szeroko rozpowszechnione w innych branżach. Wiem to, bo to sprawdziłem. Ruch # MeToo nie dotknął branży handlu seksem. Należy znacznie więcej zrobić, aby ich przesłanie było skuteczne. Jednak do tej pory widzieliśmy, jak wielu znanych mężczyzn traci karierę. To nie jest złe, ale nie rozwiązuje całkowicie problemu. Które mogłyby tylko postawić pytanie, czy tak naprawdę jest to wezwanie do działania, czy też jest to wirtualny sygnał głęboko zakorzeniony w kapitalizmie, w którym struktura władzy próbuje znaleźć w nim moc tradycyjnych władców Aby przejąć ziemię, potwierdzić ponownie. Wielu oskarżonych ma zarzuty, które są nieuzasadnione, ale zostały już zdemonizowane za uprzejmym zezwoleniem mediów bez prawdopodobnego powodu lub dowodów. W niektórych przypadkach dochodzi do prawdziwych napaści seksualnych. Istnieją jednak pewne zarzuty ze złymi opisami dat między dwojgiem ludzi, którzy chcieli bardzo różnych rzeczy, a niektórymi, w których dużo nadmiernego flirtowania poprowadziło rozmowę w niewygodnym kierunku.

Podczas gdy wiele oskarżeń uderza niektórych w nerwy po opowieściach, dezorientuje także innych, którzy postrzegają niektóre spotkania jako zasięg. Ogólny konsensus pokazuje, jak głęboko sięgają nasze problemy seksualne i jak musimy tworzyć normy, które działają dla wszystkich.

Moim zdaniem, #MeToo nie wykonał świetnej pracy, pobudzając rozmowy reformatorskie, a media nie zbadały wielu rzekomych zarzutów. Rzeczywiście można z całą pewnością stwierdzić, że oboje stali się źle zarządzanymi posterunkami policji. Chociaż istnieje dla szlachetnej sprawy, nadużył swojej władzy z niewłaściwych powodów, prześladując całą społeczność - demonizując znane gwiazdy konkretnie . Wynika to z faktu, że najsławniejsi wokaliści w ruchu społecznym nigdy nie wyznaczyli sobie prawdziwego celu. Nie było uzasadnionego procesu przeglądu, standardów ani rzeczywistej kontroli. Z tego powodu, podobnie jak policja, ludzie byli na nich zirytowani i nikomu nie jest już bardzo trudno zaufać. To wkrótce sprawi, że ich program nie będzie miał sensu, jak widzieliśmy w przeszłości z innymi ruchami zmian społecznych, np. B. Zajmij Wall Street. Czy ją pamiętasz? Tu nie chodzi o wyściełanie mężczyzn (i kobiet, którzy zasnęli w łóżkach swoich studentów) od surowej prawdy o swoim zachowaniu, ale naprawdę dowiedzieć się, jakie jest najlepsze rozwiązanie naszego problemu. rozwiązać. Jeśli naprawdę chcemy położyć kres niewłaściwemu zachowaniu seksualnemu w Hollywood, w miejscu pracy lub w społeczności, należy rozpocząć od degradacji i całkowitej restrukturyzacji środowiska, w którym może rozwijać się tego rodzaju kultura seksualna. Zachowania seksualne i przewinienia seksualne nie ustaną, dopóki nie będzie prawdziwej polityki i kultury.

W tej chwili nasz klimat społeczny ma gdzieś pomiędzy dwoma skrajnościami. Taki, w którym wyśmiewamy się z niewłaściwych zachowań seksualnych i nękania po jednej stronie ust, podczas gdy zagrywamy nasze ulubione piosenki pułapki, w których recytujemy seksualnie uwłaczające i mizoginiczne teksty kobietom z drugiej strony i filmy takie jak: Zadzwoń do mnie po imieniu . Ten film był w tym roku nominowany do Oscara. Historia opowiada o dorosłym mężczyźnie, który ma romans z nieletnim nastolatkiem. Jeśli chcemy prawdziwych reform, nie powinno być wyjątków od reguły.