Przemysł

Szkoły produkcji muzycznej - kariera nagraniowa i inżynierska

By 15 marca 2020 No Comments

Wcześniej musiałeś pójść do bardzo liberalnego uniwersytetu lub szkoły artystycznej, aby znaleźć porządny program do produkcji muzyki. Teraz wydają się pojawiać wszędzie. Nic dziwnego, ponieważ przeciętny Amerykanin spędza więcej czasu i pieniędzy na rozrywce niż na wyżywienie i zakwaterowanie łącznie.

Wybór szkoły produkcji muzycznej: Więc pytanie dotyczące przyszłych uczniów nie brzmi, gdzie mogę znaleźć dobre szkoły produkcji muzycznej. To ten, który zaoferuje szkolenia, podejmie branżę poważnie. Przemysł rozrywkowy zawsze był nastrojowy. To się nie zmieniło. Stara szkoła, która mówi „To nie to, co wiesz, ale kogo znasz”, sprawdziła się w branży rozrywkowej bardziej niż jakakolwiek inna. Jeśli zwykle to weźmiesz, reputacja szkoły produkcji muzycznej odegra ogromną rolę w twojej rynkowości.

Wiele szkół produkcji muzycznej oferuje podstawowe programy produkcji dźwięku. Szkoły wyższe nawet wskoczyły do ​​pociągu. Czy to oznacza, że ​​wszyscy dostaną pracę? Jasne. Nie ma wątpliwości, że przy minimalnym przeszkoleniu w szkole produkcji muzycznej możesz dostać się w teren bez reputacji i akredytacji w branży. Czy warto podejmować pracę? Prawdopodobnie nie. Większość ludzi, którzy tęsknią za karierą audio, nie zadowoli się karierą jako inżynier dźwięku lub mikser na żywo w lokalnym miejscu, które zmienia nazwiska i właścicieli tak często, jak beczki piwa. Niektórzy ludzie są. Jeśli marzysz o karierze z uznanymi artystami, studiami lub domami produkcyjnymi, musisz dokładnie zaplanować.

Następujące szkoły produkujące muzykę istnieją już od jakiegoś czasu i są znane w społeczności zajmującej się produkcją dźwięku, ponieważ zapewniają solidne podstawy audio dzięki najnowszym dostępnym urządzeniom. Sprawdź ich strony internetowe i zobacz, co mają do zaoferowania.

Music Production Schools Recording Connection umieszcza uczniów w prawdziwych studiach nagraniowych. Każdy uczeń jest przypisany do profesjonalisty nagrywającego w prawdziwym studiu nagraniowym. Student uczy się nagrywania od producenta muzycznego lub inżyniera dźwięku, który pracuje w branży nagrań.

Stopnie edukacji Full World Real Sail dla kreatywnych umysłów obejmują animację komputerową, media cyfrowe, rozrywkę, film, projektowanie i tworzenie gier, nagrywanie oraz produkcję i tournee. Niezależnie od tego, jaki program wybierzesz w naszej szkole, jednym z podstawowych celów Full Sail jest promowanie unii sztuki i technologii.

Berklee College of Music została założona w 1945 roku i jest największą na świecie niezależną szkołą muzyczną i wiodącą instytucją zajmującą się studiami muzyki współczesnej. 3800 studentów uczelni i 460 wykładowców współpracuje w środowisku, które zapewnia najbardziej wszechstronne doświadczenie edukacyjne, w tym wszystkie możliwości i wyzwania związane z karierą we współczesnym przemyśle muzycznym.

Konserwatorium do nagrywania sztuki i nauki. Niezależnie od tego, czy nagrywasz w studiu, na koncercie, w filmie, w radiu lub telewizji, czy współpracujesz z wytwórnią lub zarządem artystów - wszystko kręci się wokół muzyki! Jeśli chcesz pracować jako inżynier dźwięku, mikser dźwięku na żywo, producent nagrań lub inna kariera audio, nie będziesz zadowolony z niczego innego.

Pyramind to szkoła produkcji mediów i muzyki, która oferuje praktyczne szkolenie w dzisiejszym środowisku studia nagrań. Kierując się filozofią kreatywności, która spotyka się z technologią, uczniowie przechodzą praktyczne szkolenie w kontaktach z profesjonalistami z branży, zarówno w studiu nagrań, jak iw klasie. Program certyfikacji producenta cyfrowego Pyramind umożliwia uczniom poznanie najnowszych umiejętności oprogramowania i sprzętu oraz technik produkcji mediów i muzyki.

IAR jest obecnie szkołą produkcji muzycznej w czwartej dekadzie. Widzieliśmy i chodzili wszystkie mody, gadżety i technologie nagrywania. To, co pozostaje niezmienne, to nasza sprawdzona wizja: kompleksowe szkolenie w zakresie technologii audio i produkcji muzyki, które łączy szerokie tło z praktycznym doświadczeniem. Przygotowujemy uczniów do biznesu muzycznego z nauczycielami, którzy są w biznesie.

Vancouver Film School. Specjaliści od dźwięku muszą być przygotowani na technologię audio dla wszystkich rodzajów mediów wizualnych. Aby zaspokoić tę potrzebę, nasi uczniowie uczą się oprogramowania Pro Tools, najczęściej stosowanej platformy do projektowania dźwięku na świecie. VFS jest jedyną szkołą w Kanadzie, która może uzyskać certyfikat operatora na systemy muzyczne i postprodukcyjne Digidesign.